حیات سبز ، حیاط سبز
درباره پروژه

 

 

خودرو سیمرغ برای رسیدن به اهداف خود می بایست راهی طولانی را طی کند . سیمرغ باید بیش از 80 کشور جهان را بپیماید و در طول این مدت پیام خودر را به گوش همه جهانیان برساند . این خودرو با داشتن دو سرنشین امکان همراهی یک میهمان را در طول مسیر خواهد داشت .

 

مدت زمان لازم جهت  ساخت این خودرو حدودا" 6-7 ماه می باشد و پس از انجام تست های اولیه مسافرت اصلی خود را که حدود 30 الی 36 ماه به طول می انجامد .

 

ساختن این خودرو نیاز به مشارکت کلیه ایرانیان می باشد . ایرانیانی که توانایی مشارکت را در این طرح را داشته باشند از مزایای تبلیغاتی این خودرو در طول مسیر حرکت و نیز در این وب سایت خواهند داشت .

 

شرکت هایی که نام زیبای کشور ایران را دوست دارند و تمایل به معرفی نام ایران زمین به تمامی دنیا را دارند

شرکت هایی که تمایل به معرفی خود در سطح جهانی را دارند ،

شرکت هایی که تمایل به استفاده از مزایای مشارکت در طرح های زیست محیطی جهت بالا بردن امتیاز خود در سطح جهانی می باشند

شرکت هایی که دوست دار محیط زیست بوده و تمایل به همکاری با ما دارند

شرکت هایی که استفاده از انرژی نو را راز بقای انسان می دانند و تمایل به همکاری با ما دارند

افرادی که با ما هم زبان و هم قدم هستند و می خواهند تا پایان مسیر ما را همراهی کنند

 

لازم بذکر است در صورت عدم مشارکت شرکت های ایرانی این پروژه از مشارکت شرکت های خارجی استفاده خواهد کرد که این امر باعث استفاده این شرکت ها از مزایای حضور در این پروژه خواهد بود .( البته امیدوارم این چنین نشود "خودرویی با نام ایرانی ولی با مشارکت شرکت های خارجی!!!" )

 

مسیرحرکت خودرو به گونه ای برنامه ریزی می شود که حداکثر کشورهای مورد نظر را بپیماید . انشااله در زمان مناسب جدول زمان بندی حرکت خودرو به اطلاع دوستداران خواهد رسید .

 

در این نقشه مسیر اولیه حرکت نشان داده شده است